niedziela, 10 lutego 2013

love is in the air │ sznurek z kwiaciarniJest Luty? Jest!
Już za 4 dni Walentynki? Nie inaczej!
Więc musi być MIŁOŚNIE!
Będzie mnóstwo serduszek, kupidynków i innych Miłośniastych rzeczy! SORRY! ;)
 
Dziś chciałam zaprezentować Wam naszyjnik, który jest wielkim dziełem przypadku.
Ostatnio, odwiedzając pewną kwiaciarnię natknęłam się na oryginalny sznurek. Nad moją łepetyną zapaliła się lampka i powstała myśl: " Hmmm... fajne to... Takie... inne!!! Wezmę to! Do czegoś na pewno się przyda!" (Tak, tak. Tak jest z wieloma rzeczami! Zbieram i kupuję pierdółki, potem odkładam je aby "nabrały mocy prawnej" aż przychodzi ten dzień, że nic innego jak TA właśnie rzecz jest mi niezbędna. *
Tym jednak razem, ów sznurek tak mocno powichrował mi łepetynkę, że jak tylko wróciłam do domu zaczęłam kombinować jak go użyć, żeby powstało coś zarąbistego. Stanęłam przed lustrem i zaczęłam... wykręcać, motać, wiązać supełki, dopinać broszki nio i  w końcu... łączyć z innymi sznurkami. Efekt był taki, że z miejsca powklejałam zakończenia ( Sorry Aga! Te zakończenia miały być na Twoją bransoletkę. Ale..... ale... to było silniejsze ode mnie... MUSIAŁAM URZECZYWISTNIĆ MOJĄ KONCEPCJĘ!!!) :D  poskręcałam i zszyłam sznurki... iii...  WŁALA! ;)
 
 
 


 
 
 
 
 
*przyznam Wam się, że przez to w rodzinie nazywają mnie "śmieciarz". Zbieram wszystko, co według innych dawno już powinno wylądować w koszu.


 
 
 

2 komentarze:

 1. Aga: TYM RAZEM Ci wybaczę :D Na żywo naszyjnik wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciu. Zarąbisty neonkowy dredek !!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha... wynagrodzę Ci to! :-* ;)
   Aaaa.. dziękuję! Dziękuję!!! Niestety, ni ma słońca za oknem to i fotki takie jakieś "smutniejsze" wychodzą :(

   Usuń