niedziela, 25 sierpnia 2013

wakacje w dwa dniCo prawda mój urlop był już tak dawno, że można by było o nim zapomnieć ;), ale myślę, że warto jest powrócić do pewnych dwóch dni, kiedy to wybraliśmy się na dwudniową wycieczkę w okolice..... no właśnie trochę kilometrów zrobiliśmy.. i zaraz dokładnie dowiecie się gdzie zawiozły nas nasze cztery koła...

Swą podróż zaczęliśmy od Puław. Główym i praktycznie jedynym punktem wycieczki miał być Pałac Książąt Czartoryskich. Pech chciał, iż prace konserwatorskie obecnie prowadzone w obiekcie uniemożliwiły zwiedzanie jakichkolwiek pomieszczeń. :(Nie, to nie... nie chcą nam udostępnić do zwiedzania to pakujemy się i jedziemy dalej... Udaliśmy się do Lublina i Majdanka.
*************


Pierwszy dzień podróży, zakończyliśmy na uroczym Kazimierzu Dolnym. ***

Niestety, nie zabawiliśmy tam długo, ponieważ jak to w szczycie sezonu turystycznego bywa... większość aktrakcji turystycznych była... ZAMKNIĘTA. :(Zwabieni więc reklamą (mijaliśmy po trasie co nie miara billboardów), podjechaliśmy do Bałtowa- do niesamowitego kompleksu turystycznego. 
APEL DO RODZICÓW-  uważajcie wasze dziecko wręcz oszaleje z różnorodności czekających nań atrakcji. :-) 
Oferują tam m.in.: Jurapark, Zwierzyniec, Prehistoryczne Oceanarium, Park Rozrywki i wieeeele, wiele innych. 

PS. Prehistoryczne Oceanarium w 3D naprawdę robi super wrażenie. Gorąco polecam!!!


Proszę Państwa, kolejny i ostatni już punkt naszej dwudniowej wycieczki to.... Sandomierz. Pozostaję, pod wielkim wrażeniem uroku tego miejsca!!! xoxoxo

2 komentarze:

  1. Owocny weekend - piękne zdjęcia!

    OdpowiedzUsuń
  2. Tyle atrakcji upchniętych w zaledwie 2 dni - zazdraszczam i podziwiam :)
    W Bałtowie nie byłam już ładnych parę lat, a mieszkam niedaleko - chyba pojadę zobaczyć co się pozmieniało, zachęciłaś mnie tą reklamą oceanarium :)

    OdpowiedzUsuń