środa, 10 września 2014

Wyjątkowy post- DLA EMI!!!Cześć Emilko! Nie znamy się osobiście, aczkolwiek trochę słyszałam o Tobie od naszej wspólnej znajomej (- tak! tak! ta osoba miała coś do czynienia z Batmanem ;-) )

Kolejnego dnia otrzymałam linka do Twojej strony, a tam.. zobaczyłam śliczną dziewczynkę z wieloma pasjami. Wiesz, że mamy część wspólnych zainteresowań???? :) Jeśli tylko będziesz miała ochotę, możemy wspólnie sklecić jakąś bransoleteczkę...
Emi, chciałam zadedykować Ci tego posta oraz z całego mojego serducha życzę Ci szybkiego powrotu do zdrówka!!! Bądź dzielna!!!  XOXOXO


                                                            ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


"RAZEM WIELKĄ MAMY MOC"

Moi Kochani blogowicze... w nas teraz siła! Zatem, zwracam się do Was z prośbą o podłączenie się do akcji  i pomoc 10-cioletniej Emilce. W czerwcu tego roku, zdiagnozowano u dziewczynki złośliwy nowotwór-Osteosarcoma. Astronomiczna cena leku, który włączany jest do terapii zaraz po zabiegu operacyjnym, stanowczo przekracza możliwości finansowe rodziny.

Stąd apel... linkujcie Emilki stronkę, wpłacajcie pieniążki, stańmy na uszach, ale zróbmy wszystko, aby "paskud" już nigdy nie powrócił! Wierzę w Wasze dobre serducha!


Wszelkie informacje znajdziecie na stronie:  www.dlaemi.pl

Z góry serdecznie dziękuję!

XOXOXO

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz